TEKNİK SERVİS

NA-MRO, devlete ait uçak filonuz için düşük maliyetli ve zaman açısından verimli teknik destek çözümlerine sahiptir.

Aviyonik Bakım/Onarım hizmetlerimiz, siparişler, onarımlar, yeniden sertifikalandırma, yedek parça takibi ve teslimatı dahil olmak üzere üçüncü şahıs onarımlarını kapsar. Tedarik zincirinizi ihtiyaçlarınıza göre yönetmenize de yardımcı olabiliriz.

Temel özellikler ve avantajlar

  • Ekipman onarım ve tedarik zincirinizin eksiksiz yönetimi
  • Benzersiz program gereksinimlerinizi desteklemek için FAA/EASA/CAAC onaylı onarım sağlayıcıları
  • Üretim dışı, bulunması zor ve uzun teslim süreleri olan parçaların onarımında uzmanlık

NA-MRO, uçak kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarır ve planlanmamış bakım olaylarından kaynaklanan bütçe kesintilerini en aza indirir. Uçağınızdaki NA-MRO aviyoniklerini ve kabin elektroniğini kapsayan çözümlerimizden yararlanan 1.000’den fazla müşteriye katılın.

Uçağınızın bakımı tahmin edilemez ve maliyetli olabilir. Endişelenmeyin! NA-MRO, dünyaca ünlü hizmet ve destek sağlayan basit ve özel bir çözümle yanınızda.

NA-MRO, sistemlerinizin yaşam döngüsü değerini ve çok alanlı operasyonlarda devamlılığını destekleyen özelleştirilmiş çözümler sunar. Operasyonel hazırlık gereksinimlerini karşılamak için özel çözümlerle geri dönüş sürelerini, geri siparişleri, yedek parça ihtiyaçlarını ve program maliyetlerini azaltarak askeri müşterilerimizin beklentilerini sürekli olarak aşmaktan gurur duyuyoruz.