Şartlar ve Koşullar

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler NA-MRO tarafından iyi niyetle sağlanmaktadır. Bununla birlikte, NA-MRO'nun herhangi bir sorumluluk kabul etmediği kasıtsız ve ara sıra hatalar veya eksiklikler olabilir. Bu siteye erişimin riski ziyaretçinin kendisine aittir.

NA-MRO, NA-MRO web sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak kullanılan herhangi bir hiper metin bağlantısı veya diğer öğeler dahil olmak üzere bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgiler hakkında hiçbir beyan veya garanti vermez ve herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutar. 

NA-MRO, web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, kapsamlı, doğrulanmış veya eksiksiz olduğunu beyan etmez ve web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu veya buradaki gecikmeler veya eksikliklerden veya herhangi bir güvene dayalı olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

NA-MRO, NA-MRO web sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak elde edilen herhangi bir bilginin kullanılması nedeniyle her ne sebeple olursa olsun, doğrudan, dolaylı, özel veya diğer herhangi bir dolaylı zarardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

NA-MRO web sitesindeki hiçbir bilgi, NA-MRO hisselerine veya ADR’lerine yatırım yapmak veya başka bir şekilde işlem yapmak için bir davet teşkil etmez veya teşkil ettiği düşünülemez.

NA-MRO, okuyucunun World Wide Web’deki başka bir siteye veya başka bir siteye bağlantı vermesini sağlamak için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. NA-MRO'nun izni olmadan bu siteye elektronik bağlantılar yasaktır.

Herhangi bir geri bildirim formu veya e-posta kullanarak bilgi sağlayan NA-MRO web sitesini ziyaret edenler, NA-MRO'nun sağlanan bilgilerin tüm haklarına sahip olduğunu ve bu bilgileri dilediği şekilde kullanabileceğini kabul eder. Bu tür bilgiler gizli olmayacaktır.

© NA-MRO 2022. Bu web sitesindeki materyallerin telif hakkı, tüm hakları saklı olan NA-MRO'ya aittir.

Adres:
Cevizli Mah. Bayburt Sk. No:3/3A Kartal 34865 İstanbul